Artazu - Artazuri Garnacha Rosado
€ 10,50
Regular Price
€ 14,95
Nog %1 beschikbaar
Specificaties
Fiche | Download product fiche |
---|---|
Druivenras(sen) | Garnacha Tintorera |
Afsluiting | Kurk |
Regio | Navarra |
Inhoud | 0,75 |
Wijnhuis | Artazu |
Land | Spanje |
Details
In de gemeente Artazu in Navarra wordt deze rosé van Garnacha gemaakt. Naar de tradities van de regio heeft deze rosé meer kleur maar bevat daardoor een flinke dosis fruitigheid. De biologisch bewerkte wijngaarden liggen op gemiddeld 500 meter hoogte op een bodem van klei en kalksteen. Er wordt gemerkt met respect voor de omgeving zonder gebruik van pesticiden of herbiciden.
smaakimpressie
Rijke geur met aarbei en framboos. Wat kruidigheid en munt. In de smaak toont deze rosé zich in het begin zwoel maar compleet droog. De frisse zuurgraad zorgt voor een mooie balans.
vinificatie
De druiven worden met de hand geplukt in kleine batches van 10 kilogram. Na een eerste selectie van trossen en druiven vindt er een lichte persing plaats. De wijn wordt op roestvrijstaal koel vergist voor een periode van ongeveer 18 dagen.