Onze winkels

Amsterdam

Winkel Amsterdam

Willemsparkweg 158 1071 HS Amsterdam
(+31) (0) 20 679 6231
amsterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Amsterdam Centrum

Winkel Amsterdam Centrum

Utrechtsestraat 94 1017 VS Amsterdam
(+31) (0) 20 235 21 52
amsterdamcentrum@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag: 12.30 tot 18.30 uur
Woensdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.30 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Bergen

Winkel Bergen

Jan Oldenburglaan 4 1861 JT Bergen (NH)
(+31) (0) 72 581 2558
bergen@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag: 13.00 tot 18.00 uur
Dinsdag t/m vrijdag: 9.30 tot 18.00 uur
Zaterdag: 9.30 tot 17.00 uur

Den Haag

Winkel Den Haag

Denneweg 81 2514 CE Den Haag
(+31) (0) 70 346 9216
denhaag@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Laren

Winkel Laren

Jordaan 13 1251 PB Laren
(+31) (0) 35 531 9020
laren@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m zaterdag: 10.00 tot 18.00 uur*
* t/m 3 september op dinsdag gesloten.

Oegstgeest

Oegstgeest

de Kempenaerstraat 85 2341 GJ Oegstgeest
(+31) (0) 71 303 1238
oegstgeest@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag & dinsdag: op afspraak*
Woensdag & donderdag: 10.00 - 17.30 uur*
Vrijdag: 10.00 - 18.00 uur*
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
*Van 29 juli tot en met 23 augustus: maandag, dinsdag en woensdag gesloten, met uitzondering van woensdag 31 juli (geopend van 12:00 tot 17:30). Donderdag en vrijdag geopend vanaf 12:00.

Oosterhout

Winkel Oosterhout

St. Janstraat 10 4901 LT Oosterhout
(+31) (0) 162 452 337
oosterhout@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 09.30 tot 18.30 uur*
Zaterdag: 09.30 tot 17.30 uur
*Dinsdag 13 augustus gesloten i.v.m. vakantie.

Rotterdam

Winkel Rotterdam

Oppert 4a 3011 HV Rotterdam
(+31) (0) 10 233 1042
rotterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m donderdag: 10.00 tot 18.00 uur
Vrijdag: 10.00 tot 20.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Willemstad (Curaçao)

Winkel Willemstad

Schottegatweg Oost 82 Promenade Shopping Center Curaçao, Willemstad
(+599 9) 737 0216
willemstad@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 10.00 tot 18.00 uur

Events

{{var product.name}} is toegevoegd aan de bestelling.

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
x

Meer wijn = meer korting

Bestel nú, want alleen deze twee weken geldt meer wijn = meer korting! (alleen online)

Van vrijdag 16 t/m zaterdag 31 augustus 2018 geldt de volgende korting:

18 flessen = 5% korting
24 flessen = 10% korting
36 flessen = 15% korting

Bekijk de actie