Onze winkels

Amsterdam

Winkel Amsterdam

Willemsparkweg 158 1071 HS Amsterdam
(+31) (0) 20 679 6231
amsterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Amsterdam Centrum

Winkel Amsterdam Centrum

Utrechtsestraat 94 1017 VS Amsterdam
(+31) (0) 20 235 21 52
amsterdamcentrum@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag: 12.30 tot 18.30 uur
Woensdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.30 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Bergen

Winkel Bergen

Jan Oldenburglaan 4 1861 JT Bergen (NH)
(+31) (0) 72 581 2558
bergen@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag: 13.00 tot 18.00 uur
Dinsdag t/m vrijdag: 9.30 tot 18.00 uur
Zaterdag: 9.30 tot 17.00 uur

Den Haag

Winkel Den Haag

Denneweg 81 2514 CE Den Haag
(+31) (0) 70 346 9216
denhaag@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Laren

Winkel Laren

Jordaan 13 1251 PB Laren
(+31) (0) 35 531 9020
laren@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur*
zaterdag: 11.00 tot 17.30 uur
* voorlopig op dinsdag gesloten en woensdag t/m donderdag vanaf 11.00 uur geopend

Oegstgeest

Oegstgeest

de Kempenaerstraat 85 2341 GJ Oegstgeest
(+31) (0) 71 303 1238
oegstgeest@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag & dinsdag: op afspraak
Woensdag t/m vrijdag: 10.30 - 18.00 uur*
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
* voorlopig op woensdag t/m vrijdag geopend van 10.00 tot 18.00

Oosterhout

Winkel Oosterhout

St. Janstraat 10 4901 LT Oosterhout
(+31) (0) 162 452 337
oosterhout@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 09.30 tot 18.30 uur
Zaterdag: 09.30 tot 17.30 uur

Rotterdam

Winkel Rotterdam

Oppert 4a 3011 HV Rotterdam
(+31) (0) 10 233 1042
rotterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m donderdag: 10.00 tot 18.00 uur
Vrijdag: 10.00 tot 20.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Willemstad (Curaçao)

Winkel Willemstad

Schottegatweg Oost 82 Promenade Shopping Center Curaçao, Willemstad
(+599 9) 737 0216
willemstad@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag: 10.00 tot 18.00 uur

Events

{{var product.name}} is toegevoegd aan de bestelling.

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
x

Beste klant,

We willen je graag laten weten dat de winkels en de webshop van Wijnkoperij De Gouden Ton de komende tijd gewoon geopend zullen zijn. Mocht je vanwege het coronavirus de deur niet uit kunnen of willen, dan kan je uiteraard jouw bestelling plaatsen via de webshop.

We verzenden nu gratis bij bestellingen vanaf € 50,- (i.p.v. € 75,-)!

Dank voor je bestelling en hartelijke groet,
Het team van Wijnkoperij De Gouden Ton