Amsterdam-Zuid

Willemsparkweg 158 1071 HS Amsterdam
+31 (0) 20 679 6231
amsterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Amsterdam-Centrum

Utrechtsestraat 94 1017 VS Amsterdam
+31 (0) 20 235 21 52
amsterdamcentrum@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.30 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Bergen

Jan Oldenburglaan 4 1861 JT Bergen (NH)
+31 (0) 72 581 2558
bergen@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag: 13.00 tot 18.00 uur
Dinsdag t/m vrijdag: 9.30 tot 18.00 uur
Zaterdag: 9.30 tot 17.00 uur

Den Haag

Denneweg 81 2514 CE Den Haag
+31 (0) 70 346 9216
denhaag@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Heemstede

Binnenweg 4 2101 JK Heemstede
+31 (0)23 3039395
heemstede@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m donderdag: 11.00 tot 18.00
Vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Laren

Jordaan 13 1251 PB Laren
+31 (0) 35 531 9020
laren@degoudenton.nl
Openingstijden:
In juli en augustus elke dinsdag gesloten
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.30 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.30 uur

Oegstgeest

de Kempenaerstraat 13 2341 GE Oegstgeest
+31 (0) 71 303 1238
oegstgeest@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag: Gesloten
Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 -18.00 uur
Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Wijnbar geopend: donderdag t/m zaterdag

Oosterhout

St. Janstraat 10 4901 LT Oosterhout
+31 (0) 162 452 337
oosterhout@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 09.30 tot 18.30 uur
Zaterdag: 09.30 tot 17.30 uur

Rotterdam

Oppert 4a 3011 HV Rotterdam
+31 (0) 10 233 1042
rotterdam@degoudenton.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 tot 18.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur

Willemstad (Curaçao)

Schottegatweg Oost 82
Promenade Shopping Center Curaçao, Willemstad

+599 (0) 9 73 702 16
willemstad@degoudenton.nl
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10.00 tot 17.00 uur
Zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur
     

Partners



Eersel - Bart's Wijnkoperij

Nieuwstraat 32a 5521 CC Eersel
+31 (0) 497 514 240
contact@bartswijnkoperij.nl
Openingstijden:
Dinsdag t/m vrijdag: 09.30 tot 18.00 uur
Zaterdag: 09.30 tot 17.00 uur