El Vinculo - Crianza

€ 18,50
Nog %1 beschikbaar

Specificaties

Meer informatie
Fiche Download product fiche
Druivenras(sen) Tempranillo
Afsluiting Kurk
Regio Castilla La Mancha
Smaaktype Vol en houtgelagerd
Inhoud 0,75
Wijnhuis El Vinculo
Land Spanje

Details

Actie t/m 16 februari: Per fles: van €17,50 voor €14,88 (bij aankoop van 6 flessen) Nog meer keuze met 15% korting! Naast El Vinculo profiteer je ook van 15% korting per fles op andere wijnen uit het indrukwekkende portfolio van Familia Fernández Rivera. Een unieke kans om Spaanse klasse in huis te halen! La Mancha. Tijdens een van zijn reizen ontdekte Alejandro Fernández fantastische, oude tempranillo-wijnstokken die zich perfect hadden aangepast aan het extreme klimaat van La Mancha. Een prachtig, typisch gebouw uit La Mancha, vlakbij de windmolens van Campo d e Criptana werd omgetoverd tot een modern wijnhuis met maar één doel: het maken van topkwaliteit wijn. En een top wijn is het! 24 maanden op vaten van Amerikaans eikenhout, een heerlijk aromatische neus en veel rijp fruit, mooi verpakt in perfect gedoseerd hout. Kortom: complex, zuiver, sappig, gul en krachtig van smaak, met een lange, elegante en pakkende finish.

smaakimpressie

Uitnodigende, zuivere robijnrode kleur met paarse weerschijn. Zeer aromatisch in de neus, veel rijp fruit, goed verpakt in perfect gedoseerd hout dat voor de nodige balsamieke nuances zorgt. Het geheel wordt aangevuld met nuances van wilde kruiden en struikgewas. In de mond complex van structuur, met fijne tannines en veel fruit. Zuiver en sappig, gul en krachtig van smaak, met een lange, elegante en pakkende finale.

vinificatie

De vinificatie is in grote lijnen gelijk aan die in de andere domeinen van de Fernández Rivera familie. De wijnen verblijven 18-24 maanden op vaten van Amerikaans eikenhout en 6-12 maanden op fles. Voor El Vínculo is dat 24 en 12 maanden.
Geen 18, geen alcohol
Onder de 18 jaar verkopen wij geen alcohol, bij aflevering van al onze zendingen wordt altijd een leeftijdscheck uitgevoerd