Alves de Sousa - Quinta da Gaivosa 10 YO Tawny Port 0,5

€ 23,95
Alves de Sousa Het wijnhuis Adega Alves de Sousa ligt in Santa Marta de Penaguião. In de Douro produceert de familie Alves de Sousa haar wijnen al vijf generaties. De wijngaarden beslaan een oppervlakte van ongeveer 130 ha., verdeeld over 6 domeinen en er wordt uitsluitend gewerkt met inheemse druivenso . . .

Meer over deze producent

Specificaties

Meer informatie
Druivenras(sen) Tinta Barocca, Tinta Cão, Touriga Franca
Afsluiting Kurk
Regio Douro
Smaaktype Medium bodied en aromatisch
Inhoud 0,5
Wijnhuis Alves de Sousa
Land Portugal

Details

Deze 10 jaar oude tawny port wordt gemaakt van touriga franca, tinto cão, tinta barroca en andere onuitspreekbare Portugese variëteiten.

De druiven zijn met blote voeten gestampt, zoals dat traditioneel ging. Na de fermentatie rijpt het sap voor 10 jaar op grote eikenhouten vaten. 

Hij smaakt naar gedroogd fruit, noten en wat vanille. Deze port combineert goed met kazen of desserts met noten en karamel.

Geen 18, geen alcohol
Onder de 18 jaar verkopen wij geen alcohol, bij aflevering van al onze zendingen wordt altijd een leeftijdscheck uitgevoerd